Kariera

1. Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Asystent/Laborant

OPIS STANOWISKA:

- Wykonywanie analiz fizykochemicznych zgodnie z prowadzoną dokumentacją,
- Pobieranie, badanie, rejestracja prób do badań,
- Opracowywanie wyników,
- Prowadzenie dokumentacji,
- Obsługa sprzętów analitycznych.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu chemicznym lub pokrewne,
- minimum roczne doświadczenie w pracy w laboratorium fizykochemicznym Kontroli Jakości w firmie farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej,
- Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji i analiz,
- Znajomość zasad GMP i GLP,
- Samodzielność w działaniu,
- Umiejętność prowadzenia walidacji metod analitycznych,
- Wysoka sprawność manualna,
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę w stabilnej firmie farmaceutycznej,
- Pracę w systemie jednozmianowym,
- Pracę w przyjaznej atmosferze.
- Prywatną opiekę lekarską,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację drogą elektroniczną załączając CV oraz list motywacyjny na adres: monika.dragowska@biomed.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Termin składania zgłoszeń e-mail: 09.09.2016.

2. Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kierownik Działu Systemu Zapewniania Jakości

- Organizacja i kierowanie całością prac wykonywanych w Dziale Systemu Zapewnienia Jakości.
- Podejmowanie decyzji w zakresie posiadanych uprawnień związanych z Zapewnieniem Jakości.
- Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji Zapewniania Jakości.
- Reprezentacja firmy podczas audytów/inspekcji zewnętrznych.

OBOWIĄZKI:

- Planowanie działalności Działu Systemu Zapewnienia Jakości
- Rozwiązywanie problemów dotyczących Zapewnienia Jakości
- Podejmowanie decyzji w zakresie Zapewnienia Jakości
- Tworzenie, uzgadnianie i nadzór nad dokumentacją Działu
- Ustalanie struktury, formy i treści dokumentacji stosowanej w produkcji oraz jej rozpowszechnianie pod kątem Zapewniania Jakości
- Wycofywanie nieaktualnych dokumentów
- Tworzenie planu audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
- Przeprowadzanie, koordynowanie i nadzór nad audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi
- Analiza raportów z audytów
- Wdrażanie Polityki Jakości oraz współpraca z Działem Kontroli Jakości w celu zapewnienia najwyższych standardów w produkcji
- Nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych
- Analiza zgłaszanych reklamacji
- Nadzór nad pracami związanymi z walidacją procesów
- Tworzenie i nadzór nad Dokumentacją Główną Miejsca Prowadzenia Działalności i Księgą Jakości
- Szkolenie pracowników w zakresie zapewnienia jakości i rozwijanie świadomości projakościowych
- Współpraca z zewnętrznymi instytucjami i wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi
- Wykorzystywanie zasobów i środków do rozwoju działalności Działu
- Udział i przygotowanie materiałów do Przeglądu Jakości Produktu i sporządzenie raportu we współpracy z Osobą Wykwalifikowaną
- Przygotowanie materiałów na przegląd zarządzania
- Stały udział w Zespole ds. opiniowania zmian wprowadzanych w dokumentach systemowych
- Stosowanie i aktualizacja obowiązujących przepisów w dokumentacji Zapewniania Jakości (Ustawa Prawo Farmaceutyczne, Rozporządzenie GMP, Ustawa o Wyrobach Medycznych, Normy ISO i inne)
- Archiwizacja posiadanej dokumentacji Systemu Zapewniania Jakości

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe, tytuł magistra na jednym z następujących kierunków: biologia, farmacja, biotechnologia, inżynieria chemiczna, technologia chemiczna.
- Bardzo dobra znajomość Prawa Farmaceutycznego i wymagań GMP
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Doskonała znajomość Pakietu MS Office.
- Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie komunikatywnym.
- Wysoka kultura osobista.
- Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kompetencje interpersonalne.
- Samodzielność w działaniu.
- Dyspozycyjność.
- Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy pod presją czasu.
- Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę.
- Niezbędne narzędzia do pracy.
- Możliwość własnego rozwoju.
- Benefity: opieka medyczna.

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres mail jolanta.niewirowska@biomed.com.pl z dołączonym oświadczeniem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

oferta ważna do dnia: 30.09.2016.